Täiskasvanud algajad

Olete unistanud juba lapsepõlvest osata klaverit mängida? Või tahate oma lemmikmeloodiat esitada?

Meie stuudios saate kõik vajalikud oskused ja teadmised oma unistuse täitmiseks. Just teie otsustate, kui sügavalt te tahaks minna muusikamaailma: musitseerida ainult kuulmise järgi või omandada klaverimängu elementaarsed teadmised ja oskused.

 

Edasijõudnud täiskasvanud

Õppisite muusikakoolis, muusikaklassis või käisite klaveri eratunnis? Kas tahaksite õpitut meelde tuletada või õppida midagi uut enda jaoks, hingele?

Kui teil on vajadus hakata taasmusitseerima ja midagi pidevalt segab iseseisvalt klaverimängimist alustada, aitame teid suure rõõmuga! Meie juures saate taastada juba tuttavat ja leiate uued arengusuunad klaverimängus. Mõistame, kui palju jõudu oli kulutatud muusikalisele algharidusele ja on väga kahju, kui omandatud oskused ei realiseeru. Meie eesmärk on teie musitseerimine ja nauding sellest protsessist. Stuudio Pianoruum tagab, et õppimine oleks huvitav, õpetlik ja  loominguline.

 

Individuaaltunni tasu täiskasvanutele (20+):

Tunni kestvus Maksumus
45 minutit 28 eurot
60 minutit 33 eurot

 

 

Grupi- ja kombineeritud õppevorm täiskasvanutele

Stuudios on grupi- (1 kord nädalas, 60 min) ning kombineeritud õppevormi (üks individuaalne tund 45/60 min, üks grupitund 60 min) võimalus.